Sven Erixon

320746

SVEN ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Styvmorsvioler, signerad och daterad i trycket Sven Erixson -49, grafiskt blad, bladmått ca 51X45,5 cm, ramad

Fack 10

Sven Erixon

Budhistorik (8 bud)
1952290
700
1951173
650
1951173
550
1951976
500
1951173
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.