Axel Nilsson Bymotiv

320745

AXEL NILSSON (1889-1981): "Bymotiv", signerad och daterad A Nilsson -38, olja på pannå, 37,5x46 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 46

Axel Nilsson Bymotiv

Budhistorik (8 bud)
1951514
650
1952004
600
1951514
550
1952003
500
1951514
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.