Landskapsmotiv Maj Arnell

320744

MAJ ARNELL (1910-2005): Landskapsmotiv, signerad Maj Arnell och daterad -57, akvarell, 27,5x39,5 cm

Fack 10

Landskapsmotiv Maj Arnell
Budhistorik

2015-07-20 kl 11:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.