Färglitografi

320741

MAX ERNST (1891-1976): ''PIERRE HEBEY, FESTIN'', singerad och numrerad, Max Ernst, 23/79, utgiven och tryckt av Pierre Chave, Vence. 34 x 25 cm, bladstorlek 46,5 x 34,5 cm.

Fack 10

Färglitografi

Budhistorik (11 bud)
1952345
2 400
1952145
1952344
1952145
1952013
1 800

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.