Einar Palme oljemålning

320740

EINAR PALME (1901-1993): ''Norge'', signerad och daterad Einar Palme 1953, olja på pannå, 25x34 cm

Fack 22

Einar Palme oljemålning

Budhistorik

2015-07-20 kl 21:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.