Carl Hallström oljemålning

320736

CARL HALLSTRÖM (1850-1929): Insjölandskap med kor, signerad och daterad C. Hallström j:r 1909, olja på duk, 99x123 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Hallström oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1953423
6 000
1953422
5 800
1953324
4 200
1951777
1951520
3 800

Slutpris SEK:
6 000
630 EUR, 780 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.