Byrå 1800-talets slut

320733

HERRBYRÅ, 6-lådig, 1800-talets slut, valnöt och rotfanér, stämpel på baksidan "C. M. Olsson Drottninggatan 82 Stockholm", draghandtag i mässing, höjd ca 153, 89 x 57,5 cm

Brukslitage, nyckel saknas

Rum 18

Byrå 1800-talets slut
Budhistorik (11 bud)
1952195
4 200
1951744
1951744
3 400
1951850
3 200
1951744

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.