Skål glas ariel E. Öhrström

320732

EDVIN ÖHRSTRÖM, skål, Orrefors 1950-tal, Ariel, dekor av ränder i mörkrött, signerad Orrefors Sweden Ariel 1713 E.Öhrström, höjd 10, diameter 17 cm

Glas, Konstglas

Nybrogatan 32, Stockholm

Skål glas ariel E. Öhrström

Budhistorik (9 bud)
1957453
2 400
1957451
1957448
1957098
1956574

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.