Lauren Casimir oljemålning

320731

LAURENT CASIMIR (Haiti 1928-1990): Mansporträtt, signerad Casimir, olja på duk, ca 40x30 cm

Mindre dukskada

Fack 4

Lauren Casimir oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1949894
650
1951753
600
1949894
550
1951752
500
1949894
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.