Märkduk 1801

320730

MÄRKDUK, daterad 1801, infälld i bricka med handtag i mässing, ca 34x32 cm

Blekt, smäre slitage

Diverse

Monter 10

Märkduk 1801

Budhistorik (12 bud)
1951697
3 600
1944518
3 400
1944518
1951403
2 800
1944518
2 400

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.