Svampdosa silver Gävle

320727

SVAMPDOSA, silver, Samuel Lundal, Gävle 1700-talets mitt, invändigt förgylld, höjd ca 3,5 cm

Silver

Svampdosa silver Gävle

Budhistorik (7 bud)
1957540
4 600
1957483
4 400
1957537
4 400
1957483
4 200
1956120

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.