Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

320726

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Storspov, signerad och daterad V Kliuchnikov 2008, olja på duk, 41x33 cm

Fack 8

Budhistorik (19 bud)
1951419
1 400
1951417
1 300
1951415
1951416
1951415

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.