Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

320725

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Blomsterstilleben, signerad och daterad V Kliuchnikov 2014, olja på duk, 40x26 cm

Fack 8

Budhistorik (29 bud)
1951382
3 200
1951256
1950785
2 800
1951255
2 600
1950785

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.