Svetoslav Novossadiouk oljemålning

320724

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and a bonnet), monogramsignerad NS., med hela namnet och datering a tergo, olja på duk, 50x60 cm

Rum 7

Budhistorik (21 bud)
1951579
3 200
1951582
1951579
2 800
1951576
2 600
1951575
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.