Bord barockstil delvis 1700-tal

320722

BORD, barockstil, delvis 1700-tal, ek, betsat, balusterformade ben med skuren dekor, med utdragsskivor, höjd ca 75, 128x70, total längd 234 cm

Omarbetat, smärre ytskador o sprickor

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1951257
900
1950948
850
1948918
1943313

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.