Erling Gulbrandsen oljemålning

320720

ERLING GULBRANDSEN (son till Olaf, född 1894): Fartygsporträtt - "Tom", signerad och E Gulbrandsen Oslo, olja på pannå, 19,5x35,5 cm

Smärre ytskador, , smärre fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Budhistorik (12 bud)
1951157
1 400
1950586
1 300
1950728
1 300
1950586
1949652

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.