Helmut Mantel oljemålning

320719

HELMUT MANTEL (född 1925), Segelbåtar, signerad, olja på duk, 86x67 cm

Rum 22

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (40 bud)
1951642
7 200
1946791
7 000
1946791
6 800
1951163
6 600
1946791
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.