Oidentiferad konstnär oljemålning

320716

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skogsmotiv, monogramsignerad och daterad J. A. B. 1885., olja på pannå, ca 22x16 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Budhistorik (18 bud)
1951528
1951570
1951528
950
1949657
900
1950261
900

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.