Oidentifierad konstnär oljemålning

320712

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 19/1800-tal, Motiv med St Göran, olja på duk, 56x40,5 cm

Budhistorik (13 bud)
1951282
1 400
1951158
1 300
1951158
850
1950811
1950811
700

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.