Bill Belaieff 1950-60-tal

320711

BILL BELAIEFF (1915-1979), (6) Illustrationer/skisser bla "Staff nurse at St Laura´s" , 2 signerade Belaieff, blandteknik, varierande mått; oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, fläckor

Rum 4

Bill Belaieff 1950-60-tal

Budhistorik (15 bud)
1951402
1951129
950
1951401
900
1951129
850
1951400

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.