Bill Belaieff 1950-60-tal illustration

320710

BILL BELAIEFF (1915-1979), (2) Dam med flor samt Mor och barn - Illustration., 1 signerad Belaieff, blandteknik, 40x61 resp 48x34 cm; oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

1 med mindre reva, fläckar/veck

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
1951248
1 300
1951288
1951248
1951140
1951140
650

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.