Bill Belaieff 1950-60-tal illustration

320708

BILL BELAIEFF (1915-1979) (totalt 3) Bilfärd - Illustration, 1 signerad Bill Belaieff, blandteknik, 33x34 resp 43x32 cm, samt Bil regnr A1951, ett bemålat tryck; oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar, slitage

Rum 3

Budhistorik (15 bud)
1951048
1 800
1951188
1 700
1951048
1 600
1951187
1951048
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.