Bill Belaieff 1950-60-tal

320706

BILL BELAIEFF (1915-1979), Hetta - Illustration "The man in the mirror", märkt Belaieff på baksidan, blandteknik, ca 39x51 cm; oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar, hål efter häftstift

Rum 3

Bill Belaieff 1950-60-tal
Budhistorik (2 bud)

1951532
1949997

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.