Bill Belaieff 1950-60 -tal illustration

320705

BILL BELAIEFF (1915-1979) (2) Man i grön kavaj samt Undulaten- Illustration, osignerade, blandteknik, 44x34 resp 47x37 cm; oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar

Rum 3

Budhistorik (9 bud)
1951053
700
1951340
650
1951053
600
1951339
550
1951053
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.