Väggbord bemålat

320704

VÄGGBORD, 1800-talets slut, bemålat, marmorerad skiva, förgylld dekor, fötter i form av lejontassar samt ben i form av fabeldjur, höjd 80, 60x34 cm

Slitage och färgbortfall

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Väggbord bemålat

Budhistorik (6 bud)
1951633
1945657
1 400
1945657
1 300
1951462
1945657

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.