Bill Belaieff 1950-60-tal

320701

BILL BELAIEFF (1915-1979) Äventyr - Illustration, signerad B Belaieff, blandteknik, 70x50 cm; oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar, hål efter häftstift

Rum 3

Bill Belaieff 1950-60-tal
Budhistorik (2 bud)

1951548
1950000

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.