Bill Belaieff 1950-60-tal

320700

BILL BELAIEFF (1915-1979), Alven fra Brasil - Illustration Norsk Ukeblad, osignerad, blandteknik, ca 40x31 cm ; oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar

Rum 4

Bill Belaieff 1950-60-tal
Budhistorik (15 bud)
1951450
1951049
1951449
1951049
1 900
1951448
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.