Folke Persson olejmålning

320699

FOLKE PERSSON (1905-1964): Landskap med väderkvarn, signerad Folke P, ā tergo 1953, olja på pannå, 55x46 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Folke Persson olejmålning

Budhistorik (5 bud)
1955475
1 600
1954112
1954111
1953317
1950360

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.