Bill Belaieff 1950-60-tal

320698

BILL BELAIEFF (1915-1979), Vic och Liz - Illustration Norsk Ukeblad, osignerad, blandteknik, 51x36 cm; oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Hål efter häftstift, fläckar

Rum 3

Bill Belaieff 1950-60-tal
Budhistorik (9 bud)
1951527
700
1950241
650
1951524
600
1950241
550
1951523
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.