Bill Belaieff 1950-60-tal

320697

BILL BELAIEFF (1915-1979), Par, den röda mattan, märkt Belaief, - Illustration 1950-60-tal, Belaieff, blandteknik, 46x33 cm; oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Ytslitage

Rum 3

Bill Belaieff 1950-60-tal

Budhistorik (17 bud)
1951534
2 400
1951051
1951452
1951051
1951309
1 400

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.