Bill Belaieff 1950-60-tal

320696

BILL BELAIEFF (1915-1979), Uppvaknande, osignerad, olja på pannå, 42x35 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj

Hål, kantslitage

Rum 3

Bill Belaieff 1950-60-tal
Budhistorik (17 bud)
1951046
1 700
1950532
1 600
1950532
1950540
1950532
900

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.