Akvarell Kina

320695

AKVARELL på tyg, Kina, 1800-tal eller äldre, motiv med apa och häst, 25x26 cm

Skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Fack 19

Akvarell Kina
Budhistorik (15 bud)
1951399
1951229
1951398
1951229
1951397
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.