Bil Belaieff 1950-60-tal

320694

BILL BELAIEFF (1915-1979), Par i hamn - Illustration till Norsk Ukeblad, signerad Bill Belaieff, blandteknik, ca 44x33 cm; oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Fläckar

Rum 3

Bil Belaieff 1950-60-tal
Budhistorik (15 bud)
1951392
1951047
1951047
1951345
1951047

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.