Bill Belaieff 1950-60-tal

320692

BILL BELAIEFF (1915-1979), Flicka med pistol - Illustration "The man in the mirror", märkt/signerad Belaieff, blandteknik, 46x33 cm; oramad,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Slitage, fläckar i marginalen

Rum 3

Bill Belaieff 1950-60-tal

Budhistorik (17 bud)
1951714
1951720
1951714
1 900
1951717
1 800
1951714
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.