Bror Ingemar Fröberg

320691

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): Komposition, signerad och daterad Bror Ingemar -56, gouache, 31x27 cm

Fack 19

Bror Ingemar Fröberg

Budhistorik (5 bud)
1951374
500
1949653
450
1949527
1949396
1948240

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.