Jan Edlund oljemålning

320688

JAN EDLUND (född 1957): Granar i rött, monogramsignerad J. E., olja på duk, cm 64,5x40 cm

Fack 23

Jan Edlund oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1950711
1950707
500
1950706
1948250

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.