Jan Edlund oljemålning

320687

JAN EDLUND (född 1957): Granar i snö, monogramsignerad J. E., olja på duk, cm 64,5x40 cm

Fack 11

Jan Edlund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1950267
600
1950265
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.