Lennart Rosensohn

320683

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): De lärda, signerad Rosensohn 65/90, färgetsning, 59x49 cm

Fack 27

Lennart Rosensohn
Budhistorik (1 bud)

1949397
2015-07-16 20:33:42

2015-07-19 kl 20:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.