Esperanza bronsskulptur 4/8

320682

ESPERANZA LOPEZ-MONTOYA (Spanien, född 1926):
Sittande kvinna, signerad och numrerad Esperanza 4/8, grönpatinerad brons, höjd ca 37 cm
PROVENIENS: Galleri MDA, Helsingborg

Signed and numbered. Green patinated bronze.

Silver, Silverbestick

Esperanza bronsskulptur 4/8

Budhistorik (9 bud)
1950997
8 200
1950995
6 200
1948473
6 000
1944800
4 200
1944757

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.