Vicke Lindstrand

320681

VICKE LINDSTRAND, skulptur, Kosta, i form av isblock med isbjörnar, signerad KOSTA V.LINDSTRAND 4? 90012 , höjd 15, längd 25 cm

Nagg

Glas, Konstglas

Vicke Lindstrand

Budhistorik (21 bud)
1951580
1951578
1 400
1951573
1 300
1951577
1 300
1951573

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.