Oljemålning

320679

SINDING CHRISTENSEN, Jens (Danmark 1888-1980): Stockhoms Stadshus, signerad C. J. Sinding, olja på duk, 67x48 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1951223
2 400
1951156
1951156
1 700
1951127
1 600
1949651

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.