Gideon Börje oljemålning

320671

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Kustbild, skrapsignerad G Börje, olja på duk, 60x50 cm

Smärre tryckskada

Rum 16

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1951715
1951361
1951170
1950499
650
1949659
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.