Jan Sigfrid Carlsson Alfons oljemålning

320670

ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Alfons 68, olja på pannå, 79x39 cm

Rum 22

Budhistorik (1 bud)

1951563
2015-07-19 19:21:18

2015-07-19 kl 20:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.