Stolar senempire

320665

STOLAR, 1 par, senempire, mahogny, med metallinläggningar, sitthöjd 45 cm
Proveniens. har tillhört Nils Ericson bror till uppfinnaren John Ericsson

Smärre skador

Rum 5

Stolar senempire

Budhistorik (3 bud)

1950702
1950604
1948917

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.