Björn Wessman färglitografi

320664

BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Desstilat", signerad Björn Wessman 94, 184270, färglitografi, 54x54 cm

Fack 18

Björn Wessman färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1950576
650
1950574
600
1950322
550
1950573
550
1950322
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.