M Höjer färglitografi

320663

M HÖJER (Samtida), Interiör med gunghäst, färglitografi, signerad och numrerad 259/280, bildmått 42x38 cm

Fack 25

M Höjer färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1950418
500
1950015
450
1949389
1942776
1942482

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.