Höjer färglitografi

320662

M HÖJER (samtida), Interiör med flicka och duva, färglitografi, signerad och numrerad 66/250, bildmått 32x28 cm

Fack 1

Höjer färglitografi
Budhistorik

2015-07-18 kl 13:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.