Oidentifierad konstnär oljemålning

320661

MONOGRAMISTEN EB, kvinna med nejlika, daterad 1921, olja på duk, ca 56x46 cm

Fack 19

Budhistorik (23 bud)
1950446
2 400
1950444
1950441
1950441
1 400
1948749
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.