Bordslampa 1800-talets andra hälft

320657

BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, bemålad metall, total höjd ca 59 cm

Skador, lagning

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Budhistorik (29 bud)
1950749
3 400
1950733
3 200
1950733
2 800
1950748
2 600
1950733
2 400

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.