Lars Lerin

320654

LARS LERIN (född 1954): Gårdsarbete, signerad Lars Lerin, numrerad 69/310, litografi, 60x50 cm

Fack 33

Lars Lerin
Budhistorik (13 bud)
1950555
2 400
1948822
1948822
1 800
1950151
1 700
1948822
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.